[O1] Maxi Dot wskazania średniego spalania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Archi101
    Classic
    • 2011
    • 18

    [O1] Maxi Dot wskazania średniego spalania

    Geralt, zaproponujcie handlarzowi wprowadzenie do umowy zapisu mówiacego o tym, że deklarowany przez niego przebieg wynosi ......km i jest oryginalny tzn. nie był poddany korekcie. Jesli się na to zgodzi to pewnie przebieg jest taki jak mówi (a w razie czego macie dowód przed sądem). Jesli nie wyrazi zgody na taki zapis, to zapewne przebieg jest kręcony.
    Wszystko czego dziś chcę zamienić Cię na nowy model.
  • Dudekken
    Drive
    • 2010
    • 75

    #2
    [O1] Maxi Dot wskazania średniego spalania

    Drodzy koledzy otóż w ostatnich dniach zaobserwowałem w swojej RS dziwne zachowanie wskazań średniego spalania, które nie miało miejsca wcześniej...
    Kiedy jadę spalanie spada i w mieście zatrzymuje się na poziomie 10.5-11, jest ok...
    Ale kiedy się zatrzymam i postoję chwilę na uruchomionym silniku to w ciągu kilku chwil wskazanie wędruje na około 17-18, a coś podobnego nie miało miejsca wcześniej.
    Czy to mogłoby sugerować zbliżającą się lub trwającą usterkę czegoś... tylko czego bo podpinam lapka z Vagiem i błędów brak...
    W ostatnim czasie wymieniłem przepływkę na ori Boscha...

    Czy ktoś może spotkał się z czymś podobnym?

    Komentarz

    • 13karolss
      Ambiente
      • 2010
      • 199

      #3
      przeplywomierz nowy orginalny czy po regeneracji, bo slyszalem ze te po regeneracji sa wadliwe
      karol - człowiek który zostal papierzem

      Komentarz

      • Dudekken
        Drive
        • 2010
        • 75

        #4
        Przepływka nówka w całości...

        Może powinienem zrobić jakieś logi żeby można było wyciągnąć jakieś szersze wnioski?
        Proszę o podpowiedzi?

        [ Dodano: Nie 03 Kwi, 11 17:30 ]
        Jakoś biednie z wiedzą na tym forum panowie... :?

        No więc po dogłębnej i wnikliwej analizie doszedłem sam do sedna...
        Brudna przepustnica oraz nieszczelne połączenie przepustnica->kolektor...
        Mycie przepustnicy i nowa uszczelka dały unormowanie się wskazań oraz znaczne polepszenie reakcji na pedał gazu

        Komentarz

        Pracuję...